Vannacht werd taverne De Klokke in de Christinastraat in Oostende slachtoffer van een inbraak. De dader richtte bijzonder veel schade aan en ging drastisch te werk, hij kon echter niet vermijden dat hij herkenbaar gefilmd werd door één van de aanwezige camera’s. De politie van Oostende is een onderzoek gestart naar de dader.
Vannacht is een man De Klokke binnen gedrongen, de man had eerst een raam ingeslagen om toegang te krijgen tot de zaak. Eens binnen heeft de man de verschillende aanwezige kassa’s opengebroken in zijn zoektocht naar geld. Op de bovenverdieping werd zelfs een muur gesloopt omdat de dader dacht dat hij daar geld zou kunnen vinden.


De man maakte ook nog de verschillende camera’s die er hangen onklaar, toch kon de man nog gefilmd worden en is hij herkenbaar in beeld te zien. De politie van Oostende werd verwittigd en die zijn met een onderzoek gestart naar het voorval. Herken jij die man? Neem dan zeker contact op met de lokale politie van Oostende.


vergelijk eens de foto met de onlangs geleden in braak bij mordan
idd Filip grote gelijkenis !
Urbanus 🤣
normaal gezien moet diene pipo toch snel gevat kunnen worden , we zien alvast mee rond !
..wér ein van de slimste.